almendra-3.jpg
خانه / بادام مامایی / قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار

قیمت بادام مامایی در بازار نسبت به بادام های دیگر بالاتر است . اما قیمت بادام مامایی در شرکت زرین بادام منصفانه و عادلانه است. چرا که ما هم تولید کننده ایم و هم دوشادوش تولید کنندگان عمده دیگر زندگی می کنیم و مستقیم با تولید کننده در ارتباطیم .

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

اگر قصد خرید بادام را دارید و به دنبال قیمت بادام هستید شرکت زرین بادام گزینه خوبی برای شما خریدار عزیز می باشد.

اصلی ترین تولیدکننده بادام مامایی در دنیا

اگر قرار باشد یکی از محصولات آجیل و خشکبار تولید ایران به بازارهای صادراتی راهی شود، غالبا دست روی انتخاب بادام مامایی می گذارند. چرا که بادام مامایی تنها بادام بومی منطقه و کشور ایران است که به صورت تخصصی تولید و صادر می شود.

برای صادرات از مغز بادام مامایی نیز به دلیل چربی قابل ملاحظه ، طعم خاص و ظاهر و رنگ جذاب استفاده می شود. در سال های اخیر مراکز تولید بادام مامایی در ایران نقش ویژه ای در اجرای معاملات صادراتی بادام با دیگر کشورهای خواهان بادام مامایی برعهده گرفته اند.

بادام مامایی که به صورت متمرکز در باغات شهرکرد با حجم و میزان بالا و کیفیت زبانزد تولید می شود، در مرحله خام فروشی بادام به واسطه ها و دلالان با قیمت نازل فروخته می شود و با سود زیاد برای آنان به کشورهای دیگر صادر می گردد

اما چنانچه مرحله فراوری نیز در باغات تولید بادام مامایی فراهم شود و صنعت به مدد کشاورز و کشاورزی سنتی بیاید، تاثیرات شگرفی بر درآمد باغداران و توسعه بخش کشاورزی می شود.

برخی از مراکز تولید مجهز به ابزار و وسایل و حتی کارگاه هایی هستند که انواع مغز بادام مامایی را یا به صورت دستی و یا صنعتی سورت بندی کرده و برای صادرات آماده می سازند.

بادام های پوست شکسته شده توسط نیروی انسانی مشغول در کارگرها از پوست جدا می شود و سپس غربال گری از نظر چروک بادام عملی می شود.

انس بادام ها تعیین کننده نوع دسته بندی و دست چین شدن به صورت یکدست می باشد. این مرحله آخر کار است.

برای مثال به سفارشات کشور هند می پردازیم که مشتری اصلی و خریدار عمده بادام مامایی می باشد.بازرگانان و تجار هندی مغز بادام مامایی سفارشی خود را به شکل بسته بندی های ده کیلوگرمی سورت بندی شده و وکیوم از مرکز اصلی تولید خریداری می کنند.

شیوه محافظتی وکیوم برای بسته های صادراتی بادام زمینه ماندگاری طولانی مغز بادام را به راحتی فراهم می سازد.

مرکز فروش بادام مامایی در سال های اخیر

فروش عمده بادام مامایی در مرکز فروش و یا فروشگاه های آجیل خشکبار صورت می گیرد. فروش بادام با قیمت های متنوعی در بازارهای ایران نرخ گذاری می شود. برخی از نوسانات عمومی و گاهی تحریم ها نیز روی قیمت گذاری بادام مامایی اثرات محسوسی دارد.

در وضعیت کلی بادام مامایی از ارزش اقتصادی و قیمت گران تری نسبت به سایر بادام های درختی دارد و همین سبب شده مشتریان داخلی کمتر سراغ خرید بادام مامایی بروند و عمده فروش بادام مامایی برای صادرات و کشورهای هند روسیه ترکیه باشد.

فروش بادام به قیمت مناسب و ارزان تر می تواند استقبال بیشتری را از سوی مردم داخل کشور برای این بادام فراخواند. اما برای ارزان فروشی بادام مامایی نیز حواشی خاصی ایجاد می شود

برای مثال عده ای از متخصصین فروش یا خرید عمده بادام مامایی باور دارند که قیمت بادام مامایی چنان چه ارزان محاسبه شود حکایت از ریز بودن یا نقصان در کیفیت بادام دارد یا اینکه محصول بادام یکدست و گلچین نیست و شامل مخلوط و ناخالصی ها گشته است.

ریز بودن و مخلوط بودن بادام مامایی از ارزش کیفی و کمی بادام می کاهد.

قیمت بادام مامایی در بازار هند

بادام مامایی به علت ارزش غذایی بالایی که دارد مورد توجه بسیاری در خارج قرار گرفته و قیمت بالایی نیز در خارج دارد . به همین علت تجار هندی و غیر هندی به واسطه خرید آن از ایران و فروش در هند و کشورهای حاشیه خلیج فارس سود سرشاری نصیب خود می کنند عمده بادام مامایی به هند صادر می شود.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

استقبال از بادام ایرانی مامایی در هند به قدری زیاد است که شرکت های پخش چند عدد بادام مامایی را بسته بندی می کنند و در تیراژ بالا می فروشند .

مغز بادام مامایی صادراتی

بادام مامایی از خانواده بادام سنگی به شمار می آید که برای صادرات و یا تولید مغز بادام  آن را شکسته و به همین شکل به کشورهای خریدار می فرستند. هر چقدر بادام مامایی تولیدی درشت و باکیفیت تر باشد مغز بادام حاصل از آن نیز کیفیت و مرغوبیت فراوانی دارد. شرکت های فروش و یا مراکز بازرگانی در تامین مغزبادام مورد نیاز و سفارشی تلاش فراوانی دارند که برترین محصول را که معرف تولیدات ایرانی باشد به بازارهای صادراتی روانه سازند.

نکات اصلی در صادرات بادام

صادرات بادام مامایی تا کنون در بسته هایی شبیه گونی یا کیسه های استاندارد و تمیز سالم انجام می شود. البته برخی از مراکز فروش بسته بندی ها به صورت پاکت انتخاب می کنند و حتی عده ای دیگر این پاکت های پلاستیکی استاندارد را درون جعبه مقوایی شکیل و زیبا قرار داده و ارسال می کنند.

گذشته از این توصیفات و مقدمه چینی ها حفظ ایمنی و اصالت کالا به ویژه بادام مامایی باید رعایت شود که این کار با قرار دادن هر نوع بسته بندی بادام درون کارتن و جعبه های محکم شدنی است.

اگر بادام مامایی مستقیم و بی واسطه توسط کشاورز تامین و به فروش برسد مرغوبیت بادام مامایی بهتر ضمانت می شود. مشتری خارجی با اطلاعات و آگاهی که از بادام مامایی ایرانی دارد به دنبال کیفیت برتر و برند در بین تولیدات بادام می باشد. بنابراین جلب رضایت مشتری خارجی یعنی تداوم روابط تجاری و ارزآوری بیشتر از طریق صادرات غیرنفتی .

مسئله دیگری که لازم است تجار ایرانی به آن توجه نمایند این است که بسته بندی حرفه ای تر یک امضا پایان کار به شمار می رود به طوری که اگر در پکیج ارسالی و بسته سفارشی بادام مامایی ناخالصی و یا ناهماهنگی و عدم یکدستی وجود داشته باشد میزان موفقیت ان تاجر و شرکت فروش بادام کاهش می یابد.

دقت در انتخاب و دست چین کردن بادام مامایی از نظر سایز و اندازه و یا رنگ و مزه و حتی دقیق تر چربی ضروری است.

قیمت بادام مامایی در بازار داخل

بادام مامایی یک بادام کاملا ایرانی است. اما به علت قیمت بالایی که دارد مصرف داخلی چشم گیری ندارد. نوساناتی که در قیمت هاست مانع اعلام آن در سایت می شود . ولی ما از اعلام قیمت به شما خریدار و صادر کننده بادام مامایی ابایی نداریم. به همین علت می توانید به راحتی و به صورت مستقیم با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

فرمول محاسبه قیمت بادام مامایی

ارزش بالای بادام مامایی و قیمت خوب آن باعث شده که فرمول محاسبه منحصر به فردی برای این نوع بادام مطرح باشد. فرمول های مختلفی در این زمینه مطرح شده است. اما معمول ترین فرمول به شکل زیر است :

ابتدا نمونه جامعی از کل بار مغز بادام انتخاب می کنیم. سپس ۱۰۰ گرم از آن مغز را جدا می کنیم . تعداد مغزهای این ۱۰۰ گرم را می شماریم. تعداد مغزها در ۱۰۰گرم هرچقدر باشد بادام مامایی به همان نام نامیده می شود. مثلا اگر تعداد بادام در ۱۰۰گرم ۱۱۰ عدد باشد به ۱۱۰ دانه نامگذاری می شود.

هر چه تعداد بادام ها در ۱۰۰ گرم کمتر باشد به این معناست که این بادام درشتتر است. و هر چه تعداد بیشتر باشد سایز آن ریزتر خواهد بود.

بر اساس همین فرمول گریدهای مختلف بادام مامایی در تصویر زیر دسته بندی شده اند :

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی 09120774128

قیمت روزانه پسته اکبری در ایران

قیمت روزانه پسته اکبری در ایران را باید از مراکز معتبر خرید فروش پسته اکبری استعلام گرفت. هر چند قیمت تحت تاثیر عواملی به صورت روزانه درحال تغییر و جابه جایی است.

پسته اکبری از بهترین انواع پسته می باشد که قد کشیده و پرمغز است و در مناطقی چون دامغان و رفسنجان و نوق تولید می شود و مرکز و قطب تولید پسته شناخته می شود. برای صادرات پسته می توان به کشورهایی مانند روسیه و چین توجه کرد که از طرفداران و متقاضیان پسته ایرانی محسوب می شوند.

خواص بی نظیر پسته در سلامت و اثرات دارویی آن موجب جذب خریداران و مصرف کنندگان داخلی و خارجی شده است. برای تقویت بینایی و رفع مشکلات معده و روده بسیار نافع است و در طب سنتی نیز به آن توصیه می گردد.

پسته اکبری در بازار تجارت بین المللی با نام Super Long معروف شده که خبر از ظاهر جذاب و کیفیت مرغوب دارد.

سفارشات پسته اکبری شامل دو دسته دستچین و توچین می باشد که توچین مفهومش این است که پسته های معیوب داخل باز جدا شده و به آنچه از پسته باقی می ماند توچین می گویند.

به جداسازی پسته های دو طرف چاک خورده و شکفته از بار دستچین می گویند.

امتیاز کیفیت پسته با پسته دستچین می باشد که قیمت گران تر و بالاتری را نیز به خود اختصاص می دهد

برای اطلاع از قیمت روزانه پسته اکبری در ایران با مجموعه زرین مغز و کارشناسان فروش در تماس باشید.

مرکز خرید فروش و صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز اصلی فروش بادام زمینی | بازار انواع بادام زمینی درجه یک

مرکز فروش بادام زمینی و بازار انواع بادام زمینی درجه یک شرکتهای تجاریی چون شرکت …

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

فروش ویژه انواع بادام زمینی | خرید عمده و مستقیم بادام از آستانه

فروش بادام زمینی به صورت ویژه و در انواع مختلف همچنین خرید عمده و مستقیم …

فروش بادام مامایی با پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

فروش بادام مامایی با پوست با کیفیت عالی و قیمت مناسب

مسلما یکی از بهترین بادام های ارزآور ایران بادام مامایی است . به این خاطر …

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی

لیست قیمت مغز بادام عمده ایرانی و پسته، یکی از آمارهای پر متقاضیی است که …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل