almendra-3.jpg
خانه / لپه پسته / قیمت مغز پسته لپه

قیمت مغز پسته لپه

قیمت مغز پسته لپه یکی از پارامترهای مهم در خرید آن است. از دیگر موارد مهم برای خرید پسته اطمینان از کیفیت و تازگی محصول است. شما می توانید از طریق ارتباط با مشاورین شرکت زرین مغز تصاویر نمونه و قیمت روز مغز پسته لپه و سایر خشکبار و مغز یجات را دریافت کنید.

و همچنین می توانید محصولات را با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی مثال زدنی سفارش دهید. و آنها را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که  نوع پسته، اندازه آن، تازگی، سبز بودن ،تمیز بودن بار و …در قیمت پسته موثر هستند.

مغز پسته لپه

مغز پسته لپه چیست

به شما در این محتوا خواهیم گفت که مغز پسته لپه چیست. ودر ادامه انواع دیگر مغز پسته را معرفی می کنیم.

به مغزی که از وسط  نصف شده باشد مغز پسته لپه گفته می‌شود. این مغز برای بستنی فروشی ها و قنادی ها بسیار مقرون به صرفه است. به دلیل اینکه دو قاب شده است.

غالباً مغز پسته لپه سبز می باشد. و در تولید گز و سوهان و.. استفاده می شود .مغز لپه اکبری نسبت به سایرین بسیار درشت و کشیده می باشد. و ظاهر شکیلی دارد. مغز لپه اگر به طور کامل دو قاب باشد و مغز هم سالم باشد و در آن مخلوط ریز نباشد بسیار شکیل است .

انواع دیگر مغز پسته

  • مغز پسته سبز :

به دلیل رنگ سبزش مصرف بالایی دارد که به صورت خرد شده در شیرینی  ها و .. استفاده می شود. و در بعضی مناطق به دلیل خاک و شرایط آب و هوا مغز پسته سبز تر است. و نوع پسته نیز موثر می باشد.

  • مغز پسته کال:

باید زمانی برداشت شود که هنوز پسته کال و نارس است. زمان برداشت آن مرداد یا اوایل شهریور است با نزدیک شدن به شهریورماه از سبزی مغز کاسته می‌شود و مغز کال  رنگ شیری و پوستی سفید دارد. اما داخل مغز کاملا سبز است. این نوع مغز پسته گرانترین و بهترین مغز از نظر سبز بودن و طعم آن است.

  • مغز دندانه پسته:

در واقع همان مغز خورد شده است. که اندازه حدود ۲ تا ۵ میلی می باشد. به دلیل ریز بودن و قیمتش در مصارفی مانند پودر کردن ،کارگاههای شیرینی و .. استفاده می شود.

  • مغز تو جمع کن پسته:

مغزی که از داخل پسته جدا می شود. در واقع مغز را که با پسته در موقع فرآوری قاطی شده را جدا می کنند. که بهترین نوع آن مغز تو جمع کن اکبری است. این مغز قیمت کمتری نسبت به دهن بست دارد و از نظر بهداشتی نیز در مرتبه پایین تری است.

  • مغز دهن بست:

این مغز برای مصارفی چون صادرات خواهان بسیاری دارد با استفاده از دستگاه خردکن به دست می‌آید نوع سبز و گلدار آن در گز و سوهان کاربرد زیادی دارد

  • مغز پسته گندمی:

اندازه ای ریز تقریباً مانند گندم دارد. پوست روی قهوه‌ای متمایل به سیاه است. اما داخل آن سبز رنگ است. این مغز برای پر کردن گزینه مناسب و ارزانی است.

  • مغز پسته دو پوست:

مغزی که پوست رویی آن به روش‌های خاصی کنده می‌شود. در این مغز بسته به نوع پسته ۱۰ تا ۲۰ درصد از وزن مغز کم می شود که  قیمت آن بیشتر می‌شود.

خرید اینترنتی مغز پسته لپه

اگر مایل به خرید اینترنتی مغز پسته لپه می باشید می توانید با مشاورین شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فروش عمده بادام مامایی

قیمت پسته اکبری امروز در بازار صادرات

مقاله ای که اکنون در حال مطالعه آن هستید، قرار است به موضوع استعلام قیمت …

خرید پسته فندقی خام

خرید پسته فندقی خام

خرید پسته فندقی خام نسبت به سایر پسته ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه …

فروش عمده پسته شرکت زرین 09120774128

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی همواره در جریان بوده است . ایران …

فروش عمده بادام زمینی درجه یک 09120774128

فروش عمده بادام زمینی درجه یک

فروش بادام زمینی درجه یک به صورت مستقیم از تولید کننده بادام زمینی و با …

تماس بگیرید اینستاگرام واتساپ ایمیل