almendra-3.jpg
خانه / بادام بدون پوست / قیمت بادام بدون پوست درختی

قیمت بادام بدون پوست درختی

قیمت بادام بدون پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت بادام درختی بدون پوست در ابتدای سال جدید به یک ثبات نسبی رسیده است. در سال گذشته  به خصوص ۶ ماه پایانی سال نوسان شدید قیمت کالاها در بادام نیز تاثیر فراوانی داشت به طوری که قیمت عمده بادام گاهی تا دو برابر افزایش پیدا کرد

قیمت بادام شرکت زرین.0912774128

راهنمای تجارت بادام درختی

بادام درختی بدون پوست مزایای تجاری گوناگونی دارد . اطلاع از راهنمای تجارت بادام درختی می تواند تاثیر بهتری در روند تجاری ان بگذارد.

بادام درختی ایرانی متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی دارد . کیفیت مطلوب این نوع بادام سبب شده تا مراکز تجاری فعال نظیر کارخانه جات تولید غذایی .

بادام درختی بدون پوست یعنی مغز بادام دارای تقاضای بسیاری در سبد خرید خانواده هاست. علاوه بر مصرف شخصی خانواده ها ، خرید و مصرف بادام در صنعت غذا و داروی کاربرد بسیاری دارد. تقاضای شخصی برای خرید بادام به جهت خواص بسیار زیادی است که بادام در بهبود تغذیه و سلامتی انسان دارد .

 • بادام کلسیم بدن را تامین می کند و باعث استحکام استخوان بندی می شود .
 • فیبر موجود در بادام نیاز بدن را به فیبر تامین می کند.
 • چربی بادام غیر اشباع و مفید برای سلامتی است.
 • روغن موجود در بادام به بهبود سلامت بدن و پوست کمک شایانی می کند.

اثار دیگری نیز بادام دارد که باعث افزایش تقاضای مردم برای خرید آن شده است. البته افزایش بی سابقه قیمت پسته نیز در این افزایش تقاضای خرید و قیمت بادام موثر بوده است. اما از دیر باز بادام کاغذی و مغز بادام در آجیل ایرانی خود نمایی می کرده است.

قیمت بادام سنگی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

مرکز فروش بادام درختی

به دلیل رونق تجاری بادام درختی و داشتن متقاضیان زیاد در بازارهای داخلی و خارجی وجود مکان هایی که به عنوان مرکز فروش بادام درختی فعالیت دارند سبب رونق تجاری بیشتر این محصول می شود .

بادام درختی ایرانی جایگاه بسیار زیادی به لحاظ کیفیت در دنیا دارد .تنوع  و گستردگی این محصول سبب شده تا خرید و فروش بادام درختی، بسته به نوع ویژگی کاربرد تجاری خاص خود را دارند

انواع بادام درختی ایرانی شامل:

1_ بادام سنگی :

این محصول دارای پوسته سختی بوده و قیمتی نسبتا پایین تر نسبت به سایر بادام ها دارد . از پوست و مغز ان در تولید انواع مختلف استفاده می شود و گروهای تجاری مختلفی با این محصول سر و کار دارند

2_ بادام کاغذی :

دارای پوست نازکی می باشد مصرف ان به صورت اجیلی در بازار های داخلی و خارجی رونق زیادی دارد .مغز ان فاقد تلخی بوده و صادرات بادام کاغذی به کشورهای عربی از جایگاه بالایی برخوردار است .

3 _ بادام شاهرودی :

دارای مغز شیرین بوده و در بازارهای داخلی و صادراتی جایگاه قابل توجهی دارد دارای پوسته سنگی بوده مصرف مغز ان کاربردهای تجاری گوناگونی دارد .

4 _ بادام ربیع :

همانند بادام شاهرودی می باشد. دارای مغز شیرین و فاقد تلخی می باشد اما خرید بادام شاهرودی نسبت به بادام ربیع توصیه می گردد

5 _ بادام مامایی :

با کیفیت ترین بادام ایرانی بوده و تنها در یک نقطه کشور کشت می شود و دارای مزیت های تجاری فراوان است به دلیل ناشناخته بودن این محصول در بین متقاضیان میزان حاشیه سود صادرات ان نسبت به فروش ان در بازار داخل بیشتر می باشد .

جهت دسترسی به کیفیت بالا و قیمت متعادل و تنوع آن باید هر جنسی را از مرکز فروش آن خرید . مراکز فروش زیادی در کشور به تجارت و خرید بادام مشغولند که هر کدام دارای ویژگی هایی می باشند.

شرکت زرین بادام مرکز فروش بادام درختی در ایران است که هم به تولید بادام می پردازد و هم از تولید کنندگان عمده ، بادام با کیفیت را مستقیما می خرد.

خرید بادام سنگی عمده09120774128

قیمت بادام بدون پوست

قیمت بادام درختی بدون پوست را باید با توجه به قیمت باپوست آن سنجید. برخی بادام های باپوست قیمت کمتری نسبت به بادام های باپوست دیگر دارند. از جمله بادام درختی سنگی و بادام زمینی ارزان تر از بقیه بادام های باپوست دیگر هستند . بنابراین قیمت مغز بادام بدون پوست آن ها نیز از مغز بادام های دیگر ارزانتر است.
البته ارزانی این دو بادام لزوما به معنای پایینتر بودن کیفیت آن ها نیست. بلکه وفور آن ها در بازار نیز در کاهش قیمت آن ها موثر است. به خصوص بادام سنگی در اکثر مناطق ایران قابل کشت است. همین باعث شده بادام سنگی در بازار فراوان باشد و قیمت آن نیز نسبت به بادام های دیگر کمتر باشد.

برخی بادام های دیگر هستند که قیمت بالاتری دارند که علاوه بر طعم بهتر ، کمتر بودن فراوانی آن نسبت به بادام سنگی در بازار باعث قیمت بالاتر آن شده است . ازجمله بادام مامایی و بادام کاغذی. این دو نوع بادام صادرات بیشتری نیز به کشورهای مختلف دارند.

جهت استعلام قیمت روز باید با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید

نوع بادام سنگی موجود در بازار ایران از نظر کیفیت و رنگ مغز و سایز در اقصی نقاط کشور متفاوتند. بنابراین نمی توان قیمت یک بادام سنگی را روی دیگری گذاشت.

کارخانه تولیدی مغز بادام ایرانی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

جایگاه ایران در صادرات بادام درختی

جایگاه ایران در صادرات بادام درختی افزایش قابل توجهی در چند سال اخیر داشته است علی رغم تحریم های مختلف و فقدان رویدادهای مالی نوین در تجارت بادام ایرانی ،کیفیت بادام ایران و فعالیت تولیدکنندگان بادام سبب شده تا بادام ایرانی در صادرات ارزش قابل توجهی داشته باشد .

صادرات بادام درختی به کشورهای مختلفی نظیر

 • هند
 • روسیه
 • ترکیه
 • کشورهای عربی

انجام می گیرد که بسته به صادرات و بازار هدف و نوع محصولی انتخابی راهنمای صادرات مربوط به خود را دارد . اهمیت به مواردی نظیر

 • نزدیک ترین مسیر ارتباطی با کشور مبدا
 • طریقه بسته بندی ایمن محصول
 • کاهش هزینه های متفرقه و عوارض

سبب رونق بیشتر در صادرات بادام درختی و افزایش جایگاه ان در صادرات می گردد.

صادرات انواع بادام درختی از فعالیت های شرکت زرین مغز در کنار فروش و تولید ان می باشد .

مرکز تولید و فروش انواع قیسی زردالو

عنوان مرکز تولید وفروش انواع قیسی زردالو را می توان به مراکزی نسبت داد که علاوه بر تولید ،امکان خرید بدون واسطه قیسی را برای متقاضیان ان فراهم اورد .

قیسی زرد الو ایرانی یکی از با کیفیت ترین ارقام شناخته شده در دنیا می باشد که انواع سایز های ریز تا درشت دارد و به سایز بزرگ و صادراتی ان جامبو می گویند .

قیسی با کیفیت دارای نرمی متوسط و گوشته توپر و رنگی طلایی دارد . مرکز تولید قیسی در ایران در شهرستان مرند انجام می گیرد . تولید کنندگان قیسی با تولید انواع قیسی با کیفیت تاثیر بسزایی در حجم تولید قیسی ایفا می کنند .

شرکت زرین مغز درتولید انواع قیسی ایرانی و تامین نیاز متقاضیان عملکرد قابل قبولی داشته است .

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فروش عمده بادام مامایی

قیمت پسته اکبری امروز در بازار صادرات

مقاله ای که اکنون در حال مطالعه آن هستید، قرار است به موضوع استعلام قیمت …

قیمت مغز بادام مامایی تازه

تولیدی اصلی و فروش بادام مامایی سامان در اصفهان

مقاله پیش رو در مورد مساله  فروش عمده بادام مامایی سامان می باشد. نقش بادام مامایی …

قیمت مغز پسته لپه

قیمت مغز پسته لپه یکی از پارامترهای مهم در خرید آن است. از دیگر موارد …

بادام زمینی کره گیری

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه در شرکت زرین مغز انجام میشود. …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل