almendra-3.jpg
خانه / بادام مامایی / صادرات بادام مامایی به صورت مستقیم

صادرات بادام مامایی به صورت مستقیم

صادرات بادام مامایی از عمده فعالیت های شرکت ماست.خواص بادام مامایی بی نظیر است و ما را بر آن داشت تا این خوش مغز را به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم. ما بادام مرغوب ایرانی را در اختیار شما نیز قرار می دهیم.

اگر شما مایل به صادرات بادام به اروپا یا کشورهای دیگر هستید با ما تماس بگیرید.

صادرات بادام مامایی 09120774128

از تجارت های پر  سود در حیطه خشکبار می توان به تجارت بادام مامایی اشاره کرد . ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های تجاری این محصول منجر به توجه تاجران زیادی گشته که در حیطه خشکبار فعالیت دارند .

بادام مامایی در صنایع غذایی برای تولید مواد غذایی گوناگون نظیر شیرینی و شکلات کاربرد دارد و همچنین در تولید انواع مختلف دارو و غذای های تقویتی کودک استفادهای زیاد می شود و همچنین کاربرد های گوناگون دیگر در صنایع مختلفی نظیر صنعت تولیدات لوازم چوبی دارد

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام به ویژه بادام مامایی و عرضه با کیفیت بادام توانسته یکی از شرکت های موفق در صادارات بادام مامایی باشد

قطب تولید بادام سنگی 09120774128

قطب تولید بادام سنگی در ایران

اگر قرار باشد شهری را به عنوان قطب تولید بادام سنگی و پوست کاغذی معرفی کنیم اصفهان و شیراز می باشد. ایندو مرکز تولیدکننده و تامین بادام سنگی در ایران را به عهده دارند و محصول تولیدی به کشورهای عربی، مالزی، هند و چین و آلمان و ایتالیا صادر می شود.

تاجران زیادی به دنبال خرید بادام از مراکزی هستند که در قطب تولید بادام ایران فعالیت دارند تا با خرید مستقیم بادام از این مراکز بتوانند سود بیشتری در تجارت خود داشته باشند . از انجا که   بادام از جمله محصولاتی است که قیمت بالاتری نسبت به سایر خشکبار های تولید شده در کشور دارد لذا خرید بادام با قیمت مناسب می تواند تاثیر زیادی در تجارت ان ایفا کند
بادام سنگی یک محصول با کاربرد های تجاری مختلف است بادام سنگی دارای پوسته سختی است و همین امر نیز منجر به کاربردهای تجاری بیشتر بادام سنگی نسبت به دیگر محصولات گریده است این پوسته سخت در تولیدات انواع فیبر و نئوپان کابردهای زیادی دارد همچنین در تولید  چسب و پلاستیک نیز محصولی کاربردی بحساب می اید

مغز بادام  سنگی در تولید انواع لوازم ارایشی و مصارف خوراکی کاربردهای زیادی دارد . این ویژگی منجر به رونق و استقبال از تجارت بادام سنگی گردیده است

یکی از فعالیت های شرکت زرین مغز در چند سال گذشته تولید بادام سنگی می باشد

شرایط دیرگل بودن رشد بادام سنگی آن را نیازمند آب و هوا و شرایط اقلیمی معتدل ساخته است. استان چهارمحال بختیاری بعد از استان فارس دارای شرایط مساعد رشدی می باشند.

لازم به یادآوری نیست که شهرکرد را به خاطر بادام مامایی برند و متمایز دانسته اند و در تولید بادام سنگی می توان به شهر شیراز اعتماد و تکیه کرد و استان چهارمحال بعد از فارس در رتبه دوم تولید بادام سنگی قرار گرفته است.

تامین کننده بادام سفید شده 09120774128

تامین کننده بادام سفید

بادام از تیره prunus است که میوه بادام درجایگاه درختچه ای است که پوسته خارجی و دارای پوسته سخت می باشد که به بادام خوراکی در نهایت تبدیل می شود. اشکال مختلف بادام رایج می باشد که برای مصرف بادام باید آن را در آب گرم خیس داده تا پوست نازک ان به راحتی جدا شود و مغز بادام سفید به دست آید.

از مغز بادام سفید در تولید خلال بادام و پودر بادام و همچنین انواع کرم های ارایشی و ماسک های صورت استفاده می شود . همین فواید تجاری باعث شده تا متقاضیان زیادی بدنبال خرید عمده بادام سفید باشند و به دنبال مراکزی باشند که تولید و عرضه بادام سفید با کیفیت فعتایت دارند

از جمله شرکت های که در تولید بادام و مشتقات ان نظیر مغز بادام سفید فعالیت دارند می توان شرکت زرین مغز را نام برد که با تولید بادام سفید توانسته در بر طرف کردن و تامین نیازهای مشتریان این محصول نقش مثبتی داشته باشد

در مورد شرایط جوی مناسب بادام باید به آب و هوای زمستانی بارانی و و تابستان خشک اشاره کرد. در برخی از کشورها بادام را زمانی که سبز و نرسیده می باشد در نمک دریا قرار می دهند و و به عنوان میان وعده مصرف می کنند اما در ایران بادام به صورت بوداده نیز استفاده می شود.

از نظر خواص درمانی و تغذیه ای بادام غنی و سرشار از کالری می باشد و ویتامین های E و B و نیاسین و منیزیم و آهن است که اخیرا تحققاتی نشان می دهد که لیپوپروتئین های با چگالی کم با مصرف بادام کاهش می یابد.

تجارت بادام مامایی 09120774128

کشورهای مقصد صادرات بادام مامایی

بیشترین تولید بادام مامایی از استان چهارمحال و به خصوص منطقه حاشیه زاینده رود این استان است.
تمام صادرات بادام مامایی نیز از این منطقه انجام می گیرد.

بیشترین صادرات بادام مامایی ایران به هند است.
اما برخی کشورهای دیگر نیز طالب این بادام بوده اند که عباتند از:

 • ترکیه
 • روسیه
 • کشورهای عربی

هر چند این بادام یک بادام ایرانی است اما برای مردم ایران بادام مامایی ناشناخته مانده و فروش ناچیزی در داخل ایران دارد.
قیمت بالای این محصول نیز مزید بر علت شده تا مصرف کننده بادام ایرانی رغبتی به خرید آن نداشته باشد.

اما موضوعی که در تجارت و صادارات بادام حائز اهمیت است شناخت بازارهای هدف و طریقه استفاده از محصول در ان کشور می باشد با فهمیدن این موضوع می توان صادارات مستقیم محصول مورد نظر را به ان مرکزی که متقاضی این محصول است انجام داد و روند سودمندتری در تجارت داشت

در تجارت بادام مامایی دانستن این موضوع تاثیر بسزایی در تجارت بهتر بادام مامایی برای تاجران دارد . به عنوان مثال :

 1. استفاده بادام مامایی در هند تنها به صورت مصرف خام خوراکی است و عمده فروشان خشکبار از متقاضیان اصلی این محصول می باشند .
 2. در کشور ترکیه نه تنها برای مصارف خام بلکه در تولید انواع مواد غذایی مختلف نیز کابرد دارد کارخانجات مواد غذایی و همچنین عمده فروشان خشکبار را می توان از اصلی ترین متقاضیان این محصول  برشمرد .
 3. در کشورهای عربی از انجایی که قدرت اقتصادی بالاتری دارند در نه تنها در تولیدات مواد غذایی و مصارف خام از بادام مامایی استفاده می کنند بلکه در تولید مواد دارویی و ارایشی نیز از این محصول استفادهای مختلفی می کنند

این بادام یک محصول نوظهور است و حدود 20 سال است که به شکل جدی جایگزین کشت برنج و هلو در این منطقه شده است.
در گذشته های دور بیشترین کشت این منطقه به برنج اختصاص داشته اما به علت کم شدن آب کم کم کشت برنج کمتر شد و درختان هلو و آلوچه جای آن را گرفت. 
در ابتدا درختان آلوچه جای برنج را گرفتند اما زحمت زیاد برداشت این محصول و قیمت کم آن باعث شد کشاورزان به فکر محصول جدیدی باشند. 
کم کم درخت هلو جایگزین آلوچه شد . هر چند برداشت هلو سخت نیست اما به چند علت کشت آن نیز رنگ باخت . از جمله:

 • نیاز به آب زیاد
 • سالهای محدود باردهی درخت هلو 
 • نوسان قیمت فراوان در سال های مختلف

پس از مشاهده این مشکلات کشاوزان به سمت تولید بادام مامایی رفتند. قیمت مغز بادام مامایی 09120774128

البته از گذشته نیز بادام کاغذی و بادام سنگی و حتی بادام مامایی در این منطقه کشت می شد ولی سطح زیر کشت آن صدها برابر کمتر از میزان فعلی بود.
لازم به ذکر است که از برنامه ریزی و کمک های دولت جمهوی اسلامی نیز نباید غافل شد.
کمک های دولت در جا انداختن این محصول و هزاران برابر شدن تولید بادام مامایی بسیار منحصر به فرد بود.
این کمک ها در قالب موارد زیر انجام شد:

 • اعطای زمین های منابع ملی به کشاورزان
 • اعطای کمک های بلا عوض
 • اعطای وام های کم بهره با بازپرداخت طولانی

فعلا تولید بادام مامایی و تولید بادام کاغذی و تولید بادام سنگی در این منطقه حرف اول را می زند.
اما مشکلاتی در راه کشاورزان و تولیدکنندگان عمده بادام است که باید مسئولین در رفع آن ها کوشا باشند.

در هر صورت شرکت زرین مغز نیز به عنوان یکی از تولید کنندگان بادام در این عرصه وارد شده و به یکی از قطب های صادرات بادام خوش طعم و خوش چهره تبدیل شد.
هر کشوری که شما مایل به صادرات بادام باشید کافی است با ما تماس بگیرید چون ما نیز مهیای صادرات به آن کشور هستیم.
اگر بازاریابی کرده اید و می دانید که مردم آن کشور خواهان بادام مامایی ایرانی هستند حتما به صادرات بادام مامایی فکر کنید. اگر به نتیجه قطعی رسیدید با ما تماس بگیرید .

صادرات بادام مامایی 09120774128

راهنمایی انجام مراحل صادات بادام

ارزش صادرات مغز بادام مامایی به تنهایی 10 برابر صادرات کل بادام کشور است.

اگر در کشورهای دیگر زندگی می کنید و مایلید در زمینه صادرات بادام ایرانی مانند بادام مامایی یا صادرات بادام پوست کاغذی فعالیت کنید این گونه عمل کنید :

 • ابتدا در اینترنت در مورد بادام ایرانی اطلاعات کافی به دست آورید.
 • سپس در آن کشور مقصد ، به دنبال شرکت های بازرگانی یا وارد کنندگان عمده بادام باشید و با آن ها تماس بگیرید و شرکت ما را به آن ها معرفی نمایید.
 • در تماس خود با آن ها در مورد بادام ایرانی توضیحات خوبی را ارائه نمایید تا رغبت آن ها را به واردات بادام از ایران افزایش دهید.
 • سپس موافقتشان را از طریق تماس تلفنی ، پیام واتساپ و تلگرام یا ایمیل به اطلاع ما برسانید تا ما شما را به عنوان نماینده خود به آن ها معرفی نماییم.

مرکز فروش بادام ایرانی 09120774128

مرکز فروش بادام ایرانی

یکی از وظایف اصلی مرکز فروش بادام ایرانی در ایجاد روند بهتر در کسب و کار خود ایجاد روابط مستقیم و پایدار با تولیدکنندگان می باشد. مزیت رابطه مستقیم و بدون واسطه با باغدار و تولیدکننده بادام ایرانی کمک می کند

اولا باغدار سود و نتیجه دستمزدش را بی کم و کاست و ناحقی و البته با رعایت همه جانبه انصاف به صاحب اصلی آن یعنی باغدار برسد و نفوذ واسطه ها از بازار معاملات بادام کاسته شود و دوما محصول با اصالت و بدور از ناخالصی ها به فروش می رسد.

در مرکز فروش بادام ایرانی تلاش می شود بهترین و مرغوب ترین بادام به خریداران و مصرف کنندگان تحویل داده شود.

برای فروش بادام ایرانی باید به عامل موثر قیمت گذاری نیز دقت نمود تسلط بر حواشی بازار فروش بادام می تواند خریدار و فروشنده را در رضایت از کسب و کار خود محافظت کند.

این نکته نیز ضروری است که اکثر رابطه های تجاری مرکز فروش بادام با شرکت ها و تولیدکنندگان عمده بادام صورت می گیرد. میزان تناژ بالا در معاملات با مرکز فروش رعایت می شود.

خرید و فروش بادام مامایی 09120774128

خرید و فروش بادام مامایی در شرکت زرین مغز

خرید و فروش بادام مامایی در شرکت زرین مغز همواره جریان داشته و به لطف خدا خواهد داشت.
ما هم در خدمت تجار داخلی بادام هستیم و هم از تجارت بادام با مشتریان خارجی استقبال می کنیم.
تا به حال تماس های مکرری از تجار بادام در سراسر جهان داشته ایم .
آن ها مایل به تجارت و خرید و فروش بادام ایرانی هستند.
ما نیز مهیای عقد قرارداد داخلی و خارجی جهت تامین سفارشات مشتریان هستیم.

بادام مامایی سایزها و گریدهای مختلفی دارد .
ارزش بالای صادرات مغز بادام مامایی باعث شده تا فرمول خاصی در گرید بندی آن طراحی شود.
گرید بندی این بادام وابسته به تعداد مغز بادام در 100 گرم آن است. هر چه این تعداد کمتر باشد نشانه درشت تر بودن مغز بادام است.

انواع مغز بادام مامایی:

 • 80 دانه (AAAAA)
 • 90 دانه (AAAA)
 • 100 دانه (AAA)
 • 110 دانه (AA)
 • 120 دانه (A)
 • 130 دانه (ES)
 • 140 به بالا (mini)

هر چند شرکت ما توان تامین همه سایزها در هر اندازه و تناژی که شما درخواست کنید را دارد اما تلاش کنید گرید 110 دانه تا 140 دانه را برای مشتریان خود جا بیندازید.

ما بادام مامایی و بادام کاغذی را به صورت مستقیم از تولید کننده می گیریم و عرضه می کنیم.
شرکت ما در زمینه صادرات بادام کاغذی ، مغز بادام مامایی و فراورده های دیگر بادام یاریگر خوب شماست.
جهت خرید ، فروش و صادرات بادام مامایی با ما تماس بگیرید.

صادرات بادام مامایی 09120774128

صادرات بادام به روسیه

Mamra badam  درخت بادام بومی شهرکرد می باشد که در دمای بین 28 درجه تا 48 درجه شمالی و بین 20 و 40 درجه شرقی به تولید و باروری می رسد.

ایران به قطع و  صدرصدی تولید کننده بادام مامایی در جهان است که در آجیل و پخت و پز منبع غنی  می باشد. از روغن بادام مامایی در استفاده از چاشنی های طعم دهنده غذاها و عرقیات بهره می گیرند.

روسیه از بهترین خریداران بادام مامایی می باشد که می تواند ما را به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین صادرکننده بادام تبدیل سازد. از بادام در برخی کشورهای اروپایی برای تولید مارزیپان که نوعی رب شیرینی است استفاده می کند. این رب شیرین در آب نبات و شیرینی مصرف می شود.

در کشورهای آسیایی از بادام در گوشت و غذاهای گیاهی و مرغ و ماهی به کار می گیرند. وفور نعمت و تنوع ارقام بادام در ایران به 25 رقم رسیده است که بادام ربیع و مامایی را از برترین نوع بادام می باشد و کشورهای صادراتی طالب و طرفدار بادام هستند.

در سال های اخیر بازار صادرات بادام مامایی به کشورهای افریقایی نیز فراهم شده است.

قیمت خرید بادام مامایی 09120774128

قیمت خرید بادام مامایی

توجه به این نکته که بادام مامایی در کیفیت و اصالت حرف نخست را می زند تا حدی تاثیرات محسوسی روی قیمت گذاری آن دارد. پخش و فروش بادام مامایی ارزان قیمت گاهی به دلیل ریز بودن بادام ها می باشد که کیفیت اصلی آن را زیر سوال ببرد اما نمی توان به بهانه قیمت پایین از اصل و اصالت و مرغوبیت بادام فاصله گرفت.

همچنین گاهی بادام مامایی با دیگر بادام ها مخلوط می شود که قیمت را کاهش دهد و به صرفه باشد اما این روش هم در انجام معاملات کلان مناسب نیست و مخرب تداوم روابط تجاری شناخته می شود.

این رقم بادام که مخلوط شده باشد برچسب بادام خالص و مرغوب را نخواهد داشت. اما اگر بادام ریز بدون ناخالصی و مخلوطی باشد، می شود بادام مامایی خالص را به آن نام نهاد.

قیمت فندق کره گیری 09120774128

قیمت فندق و مغز فندق کره گیری

کره فندق به صورت بسته بندی و فله ای پخش و فروش می رسد که امتیاز خرید با نوع بسته بندی و با کیفیت می باشد. کره فندق کالری زیاد و املاح معدنی دارد که بدن به آن احتیاج فراوان دارد.

مصرف کره فندق برای افرادی که دچار کمبود وزن هستند بهتر است در برنامه غذایی قرار گیرد تا به وزن ایده آل نزدیک تر شوند.

برای صادرات فندق باید به بسته بندی شیک و جذاب آن توجه نمود به طوری که تولید کره فندق در کشور ما به رشد و شکوفایی رسیده است. برای دریافت اصالت بسته بندی کره فندق باید به نوع بسته بندی آن توجه کرد.

تولید روز افزون فندق منجر به صادرات فندق و استفاده از فراورده های بیشتر آن می شود. کشورهای خاورمیانه صادرات کره فندق را به خوبی عهده دار می باشند و سود مالی بیشتری نصیبشان می شود.
قیمت فندق صادراتی تحت تاثیر شرایط بازارهای بین المللی و بازارهای داخلی تغییر می کند.

برای اطلاع از قیمت فندق و مغز فندق با مجموعه زرین مغز و کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

مرکز خرید فروش و صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بادام زمینی کره گیری

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه در شرکت زرین مغز انجام میشود. …

فروش عمده پسته شرکت زرین 09120774128

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی همواره در جریان بوده است . ایران …

مرکز تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مرکز اصلی تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و قیمت عمده در شرکت زرین

در مرکز تولید بادام زمینی روکش دار، فروش و قیمت عمده بادام زمینی روکش دار …

صادرات بادام زمینی روکش دار 09120774128

صادرات بادام زمینی روکش دار | تولید در بسته بندی ۲۵ تا ۴۵ گرمی

صادرات بادام زمینی روکش دار و تولید آن در بسته بندی های ۲۵ تا ۴۵ …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل