almendra-3.jpg
خانه / بادام تازه / قیمت بادام مامایی تازه

قیمت بادام مامایی تازه

قیمت بادام مامایی تازه را می توانید از طریق تماس با ما استعلام کنید. تلاش ما این است که قیمت بادام مامایی را منصفانه اعلام نماییم.

در بین گروهای مختلف بادام ،بادام مامایی از جمله محصولاتی است که قیمت بالاتری نسبت به سایر بادام ها دارد . قیمت بادام مامایی و انواع دیگر بادام هرگز روند ثابتی را دنبال نکرده است یکی از عوامل در نوسان قیمت بادام مامایی میزان تولید سالانه این محصول می باشد .

حجم  تولید و میزان تقاضا از عوامل اصلی در تعیین قیمت بادام است یکی از عواملی که باعث حجم تولید بادام در چند سال گذشته بوده برودت هوا ،سرمازدگی و نداشتن علم نوین کشاورزی برای مقابله با این عامل است .

از دلایل دیگر در تغییر قیمت بادام مامایی، کیفیت بادام است .مسلما میزان کیفیت بادام رابطه مستقیمی با افزایش قیمت این محصول دارد.

برای تعیین میزان کیفیت مغز بادام مامایی روش های گوناگونی وجود دارد. اما به شکل ساده می گوییم که هر چه مغز بادام مامایی درشت تر باشد تعداد مغز های بادام در ۱۰۰ گرم کاهش پیدا می کند. درشت ترین نوع بادام مامایی به ترتیب ، مغز بادام 80 ، 90 ، ۱۰۰ و ۱۱۰ تایی است. تمامای گریدهای این نوع بادام  باکیفیت هستند اما به تناسب سایز آن ، قیمت تعیین می شود.

اعلام عادلانه قیمت بادام مامایی به این علت است که شرکت زرین مغز خود تولید کننده است و با سایر کشاورزان عمده مستقیم وارد مذاکره شده و واسطه ها را حذف کرده است.

تولیدکننده بادام مامایی09120774128

بادام مامایی تازه مرغوب

بادام محصولی است که از نظر تغذیه ای بسیار مقوی و شناخته شده است. از روغن آن نیز استفاده های زیادی در زمینه های زیبایی، دارویی و مراقبت از پوست و مو میشود. بنابراین تجارت این محصول از استقبال زیادی برخوردار است.

خرید و فروش و صادرات بادام مامایی تازه مرغوب توسط شرکت زرین مغز انجام میشود.  برای آگاهی از قیمت و همچنین سفارش این محصول می توانید با مدیران فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید.

تولید بادام09120774128

تولید ارگانیک بادام مامایی با کیفیت

تولید ارگانیک بادام مامایی با کیفیت از فعالیت های اصلی مراکز و شرکت هایی است که در تولید انواع بادام در حیطه خشکبار فعالیت دارند . بادام مامایی یکی از محصولات با کیفیت کشت و تولید شده در ایران می باشد که بخاطر ویژگی های منحصر به فرد ان تجارت بادام مامایی رونق زیادی پیدا کرده است .

همین امر نیز موجب شده تا توجه ویژه ای به تولید بادام شود و تاجران به دنبال مراکزی باشند که در تولید انواع بادام با کیفیت فعالیت دارند .

از جمله این مراکز می توان به شرکت زرین مغز اشاره کرد که با تولید ارگانیک انواع بادام در چند سال گذشته به یکی از مراکز اصلی در حیطه تولید و فروش مستقیم بادام تبدیل شده است

قیمت مغز بادام مامایی تازه

ویژگی های فیزیکی بادام مامایی

بررسی دقیق و علمی در تعیین ویژگی های فیزیکی بادام مامایی کمک می کند خریداران بادام با دقت نظر بیشتری نسبت به تامین محصول خود اقدام کنند.

به طور کلی میانگین طول، عرض و ضخامت بادام به ترتیب 37.02 ، 21.53 و 16.6 میلی متر می باشد. در مورد مغز بادام نیز مقیاسی حدودی  27.48 ، 13.49 و 8.17 میلی متر براورد شده است.

مغز بادام مامایی ظاهری خمیده شکل با چروک های زیادی دارد که همین شکل خمیده در مغز بادام باعث تغییر شکل پوسته بادام نسبت به سایر بادام ها گردیده .
پوسته بادام مامایی همانند بادام سنگی سخت است اما تفاوت های نسبتا کمی در ظاهر با یکدیگر دارند .

بادام مامایی09120774128

آفت شایع برای تولید درخت بادام

از بین شابع ترین آفات که به درخت بادام و تولید گسترده آن در باغات آسیب می رساند، زنبورمغزخوار می باشد که با نام علمی Eurytoma amygdali معروف می باشد.

حمله این زنبور غالبا به شهرهای تولید بادام یعنی در استان اصفهان، آذربایجان شرقی و چهارمحال بختیاری است. زمان هجوم زنبور مغزخوار به باغات بادام کاری در فصل بهار و نوبرانه چغاله بادام  است. زنبور پس از حمله به میوه و تخم گذاری درون آن به روند تشکیل لارو کمک می کند.

این لاروها از تخم بیرون زده و به سمت مغز میوه می روند و تقریبا یک سال در درون بادام ماندگار می شوند و متاسفانه موجب ریزش بادام های آلوده می شود.

این پروسه با ریزش بادام تمام نمی شود بلکه لاروها جاخوش کرده در بادام در پاییز و زمستان و در مرحله شفیرگی را طی کرده و در بهار بعد به شکل حشره بالغ به مسیر خسارت زنی به باغات بادام تداوم می بخشد.

فروش بادام 09120774128

انتخاب رقم مناسب بادام برای کشت

طبق اخرین اصول کشت بادام انتخاب رقم مناسب بادام تا حد قابل ملاحظه ای به منطقه مناسب و شرایط جوی مربوط می شود. این عامل تعیین کننده دامنه انتخاب تولید بادام را مشخص می کند برای نمونه بادام رقم دیرگل در منطقه نجف آباد اصفهان انتخاب مناسبی است که علت آن در سرمای دیررس بهاره در این بخش است.

دومین عاملی که دست کشاورز را برای کاشت بادام باز می گذارد توجه به بازارپسندی شکل ظاهری بادام و البته مغز بادام است. اینکه نیاز بازار بادام توسط باغدار به خوبی شناسایی شود و سپس به تولید رقم مناسب بادام اقدام نماید .با توجه به اینکه منطقه مورد بحث در  اصفهان می باشد میزان مقاومت بادام به آفات و بیماری های شایع منطقه نیز باید مورد توجه قرار گیرد. آفتی مانند لکه اجری و یا هجوم و حمله زنبور مغزخوار.

برای افزایش بهره وری بادام مامایی در این بخش لازم است کاشت گرده زا درردیف کنار رقم اصلی بادام صورت گیرد. بادام به علت ناسازگاری در گرده افشانی ضروری است که همزمان با رقم اصلی دو رقم گرده زای دیگر که از لحاظ ویژگی های گل دهی با بادام اصلی تقارن و نزدیکی دارد کاشته شود تا میزان تولید و باردهی بادام ضمانت شود.

شرکت زرین مغز با ارائه مشاوره به باغداران و تولیدکنندگان می کوشد باغدار را به سمت انتخاب رقم مناسب بادام در هر منطقه هدایت کند تا هزینه و سرمایه تولید سوخت نشود.

قیمت بادام شرکت زرین.0912774128

معرفی ارقام تجاری بادام

شناسایی ارقام تجاری بادام زمینه تولید و خرید فروش بادام در هر منطقه را با توجه به ویژگی های اقلیمی مشخص می سازد.

بادام مامایی که از ارقام میان رس تا دیررس می باشد از مقاومت متوسطی در برابر سرما برخوردار است. درصد مغز بادام مامایی 36درصد و میزان دوقلویی 48درصد تخمین زده می شود.

بادام مامایی یک محصول کمتر شناخته شده در بازارهای داخلی است و میزان سود دهی ان در صادارات نسبت به فروش داخلی ان بیشتر است .

عمده بادام مامایی تولید شده به کشورهای گوناگونی نظیر هند و ترکیه صادر شده و برای ارقام گوناگونی تجاری و مصارف مختلف در این کشورها استفاده می شود .

بادام شاهرودی 12 که در برابر سرمای دیررس مقاومت قابل توجهی دارد و از نوع دیرگل پربار است و مغز شیرینی دارد که برای صادرات نیز کیفیت مناسبی دارد.

این بادام هم در بازار داخلی هم در حیطه صادارات از ارقام خوب بادام بشمار می رود اما استقبال ان در بازار داخل نسبت به صادارات ان بیشتر است و برای مصارف خام و همچنین تولید انواع مواد غذایی گوناگون کابرد های زیادی دارد

بادام آذر که منشا تولید آن در آذرشهر ارومیه می باشد مناسب مناطق سردسیر است و در برابر سرمای آن مناطق مقاوم می باشد.این بادام نیز در بازار داخلی متقاضیان زیادی دارد و به صورت خام و اجیلی استفاده می شود

بادام کاغذی که محبوب ترین رقم بادام است و با پوسته نازک هم جنبه تجاری خرید فروش بادام کاغذی رواج گرفته و هم خوش خوراکی را برای خریدار فراهم می کند. نام دیگر بادام کاغذی بادام سفید یا بادام نجف آبادی می باشد.

بادام کاغذی از جمله بادام هایی است که در مصارف اجیلی کاربرد زیادی دارد و برای مصارف خام خوراکی استفاده می شود و یکی از بهترین بادام های اجیلی در کشور بشمار می رود.

بادام سهند به واسطه مقاومت در برابر آفات شهرت دارد و پوسته سخت و سنگی آن محافظ خوبی برای بادام در مقابل حمله پرندگان است. از نظر گل دهی دیرگل و میزان مغز آن 28 الی 33 درصد و دوقلویی بادام سهند هم تقریبا 9.8 درصد براورد می شود.

این بادام نیز در تولید مواد غذایی خوراکی کاربرد دارد و در تولید انواع مواد غذایی نظیر غذای کودک و انواع کیک و شکلات استفاده می شود

خرید بادام مامایی 09120774128

خرید بادام مامایی تازه از کشاورزان

اگر کشاورز هستید و دارای درخت بادام مامایی هستید می توانید جهت فروش محصول خود با ما تماس بگیرید و ویژگی های محصول خود را بیان نمایید.

با شناخت بیشتر بادام مامایی و دانستن خواص گوناگون ان میزان تقاضا برای خرید بادام مامایی در چند سال اخیر با افزایش چشم گیری همراه بوده و از انجا که این بادام به واسطه شرایط اقلیمی منحصر به فردی که دارد و تقاضا برای خرید ان بیسارزیاد است لذا قیمت بادام مامایی نسبت به سایر بادام های دگیر بیشتر می باشد

همین عامل موجب شده تا تاجران به دنبال خرید بادام مامایی با بهترین قیمت باشند و ان را از مراکزی که در تولید و فروش بادام مامایی فعالیت دارند تهیه کنند تا تجارت پر سود تری داشته باشند

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام با کیفیت به ویژه بادام مامایی توانسته به یکی از مراکزی باشد که با ایجاد فروش و عرضه مستقیم بادام مامایی امکان خرید بدون واسطه بادام مامایی را فراهم کند

نکته ای که در میان است اینکه شرکت زرین مغز خریدار عمده بادام مامایی با کیفیت و پر مغز است. هر چند به مشتریانی که طالب بادام های ضعیف تر باشند نیز محصول دلخواهشان را عرضه می کند.

قیمت بادام مامایی تازه ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید بادام مامایی تازه از عمده فروشان

اگر کشاورز هستید یا عمده فروش خشکبار یا بادام هستید و دارای بار عمده بادام مامایی هستید و توان تهیه مداوم بار عمده با کیفیت و با قیمت مناسب را دارید با ما تماس بگیرید.

اگر متعهد به کیفیت و قیمت عادلانه هستید شما می توانید به عنوان تامین کننده بادام در شرکت زرین مغز انتخاب شوید. 

شرکت زرین مغز، بادام مامایی و انواع دیگر بادام را برای صادرکنندکان بادام و فروشندگان عمده بادام تامین می کند. این شرکت علاوه بر بادام مامایی، عرضه کننده انواع دیگر بادام نیز هست. از جمله در زمینه خرید و فروش بادام سنگی تازه، خریدو فروش مغز بادام سنگی تازه، صادرات بادام پوست کاغذی تازه این شرکت فعال است.

تولید گردو 09120774128

قطب تولید گردو در ایران

گردو که از خشکبار مغذی و پرطرفدار است سرشار از خواص درمانی و دارویی نیز می باشد. قطب تولید گردو در ایران به شهرستان تویسرکان در استان همدان متعلق است که بهترین نوع گردو را کشت و تولید می کند سپس منطقه سامان در شهرکرد جایگاه بعدی را دارد.

از نظر ظاهری گردو اندازه ای شبیه توپ تنیس دارد و مغز ان سفید روشن است.

صادرات مغز گردوی تویسرکان رونق چشمگیری دارد که به کشورهای عربی صادر می شود. تفاوت اصلی گردوی تویسرکان و منطقه سامان در رنگ مغز ان ها و میزان چربی است.صادرات پوست گردو نیز در کنار مغز گردو از جمله فعالیتهای شرکت زرین مغز است.

گردوی شهرکرد چرب تر و گردوی تویسرکان سفیدتر می باشد. شرکت زرین با آشنایی تخصصی در شناخت قطب تولید گردوی تویسرکان در امر خرید وفروش عمده گردو در حال توسعه فعالیت های خود می باشد.

مرکز خرید فروش صادرات بادام مامایی؛

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بادام زمینی کره گیری

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه در شرکت زرین مغز انجام میشود. …

فروش عمده پسته شرکت زرین 09120774128

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی همواره در جریان بوده است . ایران …

مرکز تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مرکز اصلی تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و قیمت عمده در شرکت زرین

در مرکز تولید بادام زمینی روکش دار، فروش و قیمت عمده بادام زمینی روکش دار …

صادرات بادام زمینی روکش دار 09120774128

صادرات بادام زمینی روکش دار | تولید در بسته بندی ۲۵ تا ۴۵ گرمی

صادرات بادام زمینی روکش دار و تولید آن در بسته بندی های ۲۵ تا ۴۵ …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل