almendra-3.jpg
خانه / بادام سامان / فروش بادام و مغز بادام عمده در سامان به صورت مستقیم

فروش بادام و مغز بادام عمده در سامان به صورت مستقیم

فروش بادام سامان شرکت زرین بادام 09120774128

فروش بادام و مغز بادام عمده در سامان بصورت مستقیم، یکی از خدمات ما در شرکت زرین مغز به تاجرانی  است که مایل به خرید بادام سامان هستند.

آنچه توجه خریداران بادام را به سمت ما سوق می دهد امتیازات ذیل است :

 • تولید کننده بودن شرکت زرین
 • فروش به صورت مستقیم و با حذف واسطه و دلال
 • اطمینان به کیفیت محصول تولیدی
 • وجود انواع بادام ایرانی در شرکت زرین
 • دریافت بار در کمترین زمان ممکن

فروش بادام سامان شرکت زرین بادام 09120774128

خرید و فروش بادام سامان

خرید و فروش بادام در مناطق مختلفی از کشور در حال انجام است اما در منطقه سامان و حاشیه زاینده رود رونق بیشتری دارد.
منطقه سامان واقع شده در استان چهارمحال و بختیاری است که با توجه به آب و هوای خاص و مناسب خود توانسته است در تولید بادام مرغوب و منحصر به فرد حرف اول را بزند ؛ به گونه ای که متقاضیان داخلی و خارجی جهت خرید بادام و حتی صادرات بادام خود را به این منطقه می رسانند .

در خرید و فروش بادام توجه به موارد زیر لازم و ضروری است :

 • دقت به کیفیت و تازگی بادام
 • دقت به کمیت مغز موجود در بادام
 • دقت به یک دست بودن بادام 

همت و دقت کارشناسان ما = عرضه و فروش بهترین بادام ایرانی همراه با کیفیت اعلاء.

صادرات بادام مامایی 09120774128

مقایسه کیفی بادام ایرانی و وارداتی

در صنعت تغذیه بادام را به عنوان ابرغذا و یا سوپرفود معرفی می کنند چرا که حاوی پروتئین و ویتامین های حیاتی برای بدن می باشد که اثرات مصرف و خرید آن را به شکل معجزه آسایی روی سلامت می توان مشاهده کرد.

بادام با همه فوایدش در بازار ایران به دو شکل پخش و به فروش می رسد یکی نوع بادام ایرانی و دیگری وارداتی . غالب مردم با تصور عامیانه خود باور دارند که بادام وارداتی محصول کشور چین باشد در حالی که از آنجایی که کشور آمریکا پرچمدار تولید بادام در دنیا محسوب می شود بادامی که در بازار نام خارجی دارد بادام آمریکایی است.

بادام امریکایی اگر چه ظاهری یکدست و زیبا دارد اما به علت تراریخته بودن محصول سبب شده فاقد خاصیت های مورد نیاز باشد ارگانیک بودن بادام ایرانی از عوامل  مهم در میزان تقاضا این محصول در بازارهای داخلی و خارجی می باشد

بادام ایرانی نسبت به خارجی ریزتر و با رنگ قهوه ای تیره تر، باریک تر می باشد و حتی تلخی نیز در بین انواع بادام موجود می باشد. اما با این وجود طعم بادامی که بومی و محلی منطقه سامان باشد مطبوع تر از سایر بادام ها می باشد.

فروش بادام و مغز بادام عمده در سامان به صورت مستقیم

فروش عمده انواع بادام ایرانی

از انجایی که بادام یکی از درخت های بومی منطقه ایران می باشد بررسی فروش عمده انواع بادام ایرانی نیز دارای اهمیت است. بادام غیر از ایران در کشورهای همسایه مانند ترکیه و افغانستان نیز درخت بوم محسوب می شود که تولیدات خود را به سراسر دنیا صادر می کنند. تنوع گونه های بادام موجب شده هر منطقه متناسب با شرایط اقلیمی خود رقم و گونه ای از بادام را تولید و صادر کند.

به طور کلی آب و هوای معتدل مدیترانه ای برای رشد مفید بادام و تولید و به بارنشستن آن مناسب می باشد از این رو در کشورهای مدیترانه ای از جمله اسپانیا، یونان، ترکیه و ایتالیا و مراکش و در اخر تونس توانسته اند از موقعیت مطلوب و مساعد منطقه ای خود در زمینه تولید بادام بهره گیرند و میزان تولیدات بادام را سالانه افزایش دهند.

ایران نیز توانسته است در سال گذشته رتبه هشتم در تولید را کسب کند. اقلیم چهارفصل ایران نیز کمک کرده در منطقه ای نوعی از بادام کشت و زرع شود. مثلا بعد از ارقام مشهور مامایی و سنگی و پوست کاغذی به نوع بادام سفید، بادام آذر و سهند و بادام شاهرودی اشاره می شود
در ایران به غیر از بادام ایرانی انواع خارجی نیز مانند فرانیس، بادام سوپرنووا، بادام تونو و بادام فالسابارس خرید و فروش می شود.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین شرکت فروش عمده بادام ایرانی در تلاش است رضایت خریدار و فروشنده بادام را فراهم سازد.

شرکت زرین بادام قیمت بادام مامایی ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

خرید مغز بادام سامان

تنوع کشت و تولید در یک منطقه به عنوان نمونه سامان زمینه پاسخگویی همه جانبه به نیازهای گوناگون خریداران و فروشندگان می شود در جهت تامین خواسته های صادراتی نیز می تواند موثر اقدام کند. مثلا از بادام با انواع مختلف می توان مغزبادام های متنوعی به دست آورد.

هر ساله از مازاد تولیدات داخلی می توان به عنوان سرمایه گذاری صادراتی نیز بهره گرفت. بازار فروش مغز بادام سنگی، مغز بادام سفید در داخل ایران صورت می گیرد و در بازارهای داخلی رواج و رونق زیادی دارد و بستگی به میزان تولید در فصل های مختلف فروش متفاوتی در سال را تجربه خواهد کرد .

با معرفی و افزایش آگاهی تولیدکننده بادام از مزایای فروش جامع تر می توان باغدار را به تولید بیشتر و همه جانبه با کیفیت تر ترغیب نمود. یا حتی با بهره گیری از صنعت در بخش کشاورزی تولید تک محصولی کمرنگ تر می شود به شکلی که با استفاده از دستگاه بادام شکن زمینه تامین مغز بادام نیز در همان مرحله ابتدایی مهیا می شود.

شرکت زرین مغز به عنوان یکی از چندین شرکت خرید عمده مغز بادام سامان در تلاش است میزان رضایت فروشندگان و خریداران را فراهم سازد.

قیمت خرید بادام مامایی 09120774128

 مزایای خرید مغز بادام ارگانیک

برای خرید مغز بادام ارگانیک ، مولفه هایی مثل رنگ، بو، اندازه و طعم آن راهگشاست.
برچسب ارگانیک بودن یک محصول تنها به استفاده نکردن از سموم شیمیایی در مراحل تولید نیست بلکه ارگانیک بودن سیستمی جامع و فراتر است که موارد زیر را نیز شامل می شود:

 • توجه به قابلیت های محیط و انتخاب محصول متناسب با آن محیط
 • استفاده صحیح از منابع طبیعی مثل آب خاک و .
 • کاشت و برداشت به موقع و اصولی محصولات
 • رساندن محصولات به بازارهای فروش در سریعترین زمان ممکن

بادام ایرانی از حیث تراریخته نبودن مسلما ارگانیک است و بادام های خارجی بهیچ وجه در طبیعی بودن به پای بادام ایرانی نمی رسند.
کارشناسان ما در بخش خرید بادام و فروش مغز بادام ،تمام سعی خود را درتولید و توزیع و صادرات بادام ارگانیک به کار گرفتند تا شما را سریعتر به مقصود برسانند.

خرید مغز بادام همیشه متقاضیان زیادی دربازارهای خارجی و داخلی داشته است از این محصول در فرایندهای مختلف تجاری نظیر صنایع غذا و داور استفاده های زیادی می شود  عمده این مراکز به دنبال مغز بادام ارگانیک می باشند تا بتوانند از خواص موجود ان بهر کافی را برده و محصول با کیفیتی  تولید وعرضه کنند

بادام های غیر ارگانیک یا به عبارت دیگر بادام های ترایخته ظاهر زیبا و یکدست دارند اما فاقد طعم مطلوب و خواص موجود در ان نیستن و از این رو استفاده چندانی در این گروهای مختلف تجاری ندارند .

شرکت زرین مغز با تولید انواع بادام ارگانیک و عرضه با کیفیت بادام و تامین نیاز متقاضیان این محصول تاثیر مثبتی فعالیت قابل قبولی داشته است

فروش بادام مامایی با پوست ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

قیمت انواع بادام درختی

قیمت بادام درختی وابسته به نوع بادام است.
تولید بادام در سامان شامل انواع بادام درختی می شود که عبارتند از :

 1. مامایی
 2. ربیع
 3. پوست کاغذی
 4. سفید
 5. شاهرودی
 6. سنگی

قیمت بادام در هر یک از این نوع بادام ها بسته به خواص و کیفیتشان مختلف است.

بادام درختی بالاخص محصولات باغ های سامان با کیفیت و تنوع خاص خود طرفداران خود را نه تنها در ایران بلکه فراتر از مرزها دارد و توانسته توجه مصرف کنندگان زیادی در هند ،کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی را به خود جلب کند.

به گفته کارشناسان ، بادام منطقه سامان از مرغوب ترین بادام های کشور و حتی جهان است .

برای اطلاع از قیمت انواع بادام درختی کافیست با ما تماس بگیرید

قیمت مغز بادام مامایی تازه

قیمت مغز بادام شیرین

اطلاع از قیمت مغز بادام شیرین می تواند شما را چند قدم به سوی انتخاب درست یاری کند؛
چرا که یکی از معیارهای خرید هر محصول قیمت و هزینه آن در کنار کیفیت است.

فاکتورهایی نظیر کیفیت و میزان تولید تاثیر زیادی در میزان قیمت مغز بادام ایجاد می کند
باتوجه به اینکه قیمت بادام در بازار داخلی و خارجی با نوساناتی همراه است اعلام آن در اینجا خیلی به جا نیست.
شما جهت اطلاع از قیمت روز بادام می‌توانید با مدیر فروش شرکت زرین بادام تماس بگیرید.

 

« اندیشه و زندگی اصیل با خرید بادام اصیل و ارگانیک ایرانی»

قیمت مغز بادام ایرانی درجه یک شیرین ۰۹۱۲۰۷۷۴۱۲۸

میزان صادرات بادام مامایی سامان

بادام تولید شده در منطقه سامان به صورت گسترده و در حجم بالا  به رقمی بیش از 90 درصد به کشورهای طرفدار بادام از جمله هند صادر می شود. این میزان صادرات بادام مامایی سامان اثرات شگفت اوری روی اقتصاد ایران و به خصوص منطقه دارد.

عاملی که موجب رغبت و تمایل تاجران خارجی برای انجام صادرات بادام مامایی می شود، صحه گذاشتن برروی مرغوبیت و مطلوب بودن بادام است و اطمینان دارد که خرید عمده بادام مامایی از ایران که بومی منطقه سامان باشد از ناخالصی ها و مخلوط ها به دور است.

دقت در خواص غذایی و دارویی و حتی درمانی که سال های اخیر در نتایج آزمایشات بادام بروز کرده است میزان استقبال بازرگانان خارجی را برای افزایش صادرات بادام مامایی نمایان ساخته است.

فروش بادام مامایی در ایران 09120774128

صادارات بادام  مامایی به کشورهای هند و ترکیه

صادارات بادام مامایی به کشورهایی نظیر هند وترکیه و دیگر کشورها با افزایش فراوانی در چند سال اخیر رو به رو بوده و همچنان ادامه دارد .

بادام مامایی نه تنها در هند بلکه در کشورهای دیگر نیز متقاضیان فراوانی پیدا کرده است بادام مامایی در این کشورهای نه تنها برای مصارف خام خوراکی بلکه در تولیدات گوناگون مواد غذایی و دارویی استفاده های زیادی دارد .

در ابتدا صادارات بادام مامایی به هند انجام می شد اما رفته رفته با شناخته شدن این محصول کشورهای دیگری نیز متقاضی خرید بادام مامایی شدند و رونق دیگری به تجارت و صادارات بادام مامایی بخشیدند  همین امر نیز موجب افزایش رتبه ایران در صادارات بادام مامایی گردید .

از فعالیت های اصلی شرکت زرین مغز در چند سال اخیر صادارات انواع بادام به کشورهای مختلف است و همین امر نیز در میزان تاثیر رتبه صادارات بادام ایران و ارز اوری برای کشور فعالیت مطلوبی داشته است

قیمت و فروش عمده فندق صادراتی

جالب است که بدانیم ترکیه در تولید فندق شهرت جهانی دارد و 75 درصد از تولیدات فندق ترکیه به سایر کشورها صادر می شود. در ایران نیز شهر رحیم آباد را به عنوان قطب تولید فندق معرفی می کنند.

این شهر در گیلان قرار دارد و فندق تولیدی گیلان به کشورهای اسپانیا و بحرین ، یونان و فرانسه فرستاده می شود. فندق با ظاهری زیبا و شکیل به طور عجیبی رشد می کند به این ترتیب که میوه فندق در کاس برگ سبزی پیچیده شده و تا زمان رسیدن مغز ثابت می ماند و پس از آن پیله دور پوست چوبین فندق خشک شده و فندق جدا می شود.

جایگاه صادراتی فندق بعد از پسته و بادام ایرانی رصد شده است و از روغن موجود در فندق که حدودا 60 درصد روغن دارد برای صنایع عطرسازی موجب جذب بسیاری از طرفداران گردیده و همچنین در نقاشی نیز به کارگرفته می شود.

برای استعلام قیمت و فروش عمده فندق صادراتی با شرکت زرین مغز در تماس باشید تا از راهنمایی و مشاوره کارشناسان خبره در فروش بهره مند شوید.

(مرکز پخش خرید فروش و صادرات بادام ایرانی )

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بادام زمینی کره گیری

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه

خرید و فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری تازه در شرکت زرین مغز انجام میشود. …

فروش عمده پسته شرکت زرین 09120774128

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی

فروش عمده پسته جهت صادرات به کشورهای عربی همواره در جریان بوده است . ایران …

مرکز تولید بادام زمینی روکش دار شرکت زرین 09120774128

مرکز اصلی تولید بادام زمینی روکش دار | فروش و قیمت عمده در شرکت زرین

در مرکز تولید بادام زمینی روکش دار، فروش و قیمت عمده بادام زمینی روکش دار …

صادرات بادام زمینی روکش دار 09120774128

صادرات بادام زمینی روکش دار | تولید در بسته بندی ۲۵ تا ۴۵ گرمی

صادرات بادام زمینی روکش دار و تولید آن در بسته بندی های ۲۵ تا ۴۵ …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل