almendra-3.jpg
خانه / بادام آجیل / فروش بادام زمینی عمده آجیلی | قیمت بادام کره گیری فله

فروش بادام زمینی عمده آجیلی | قیمت بادام کره گیری فله

فروش بادام زمینی به صورت عمده در شرکت زرین بادام در حال انجام است.

انواع بادام زمینی در این شرکت به فروش می رسد که فروش بادام آجیلی و فروش بادام زمینی کره گیری بیشترین فراوانی را در میان سفارشات مشتریان دارند.

فروش بادام زمینی 09120774128

نمایندگی پخش بادام زمینی غلافدار در کشور

شرکت زرین مغز با ایجاد مراکز فعال توانسته است فرصت ایجاد نمایندگی پخش بادام زمینی غلافدار در کشور را ایجاد کند

وجود مراکز پخش بادام زمینی می تواند سبب ایجاد سرعت و کیفیت بیشتر در تجارت این محصول گردد

بادام زمینی غلافدار عمده سرشار از پروتئین است. که می تواند برای نقویت عضلانی و رشد جسمانی ورزشکاران و کودکان بسیار مفید و توصیه شده است. غلاف دار بودن مزیت بادام زمینی است که فرصت استفاده از بادام زمینی را برای مصارف گوناگون آماده می سازد. غلاف یا همون پیله یا پوشش کرک مانند که محافظ خوبی برای مغزبادام زمینی محسوب می شود. بادام زمینی که مرغوبیت کمتری داشته باشد در بازار خرید فروش مستقیم بادام زمینی چندان جایگاهی نخواهند داشت. بنابراین بادام زمینی کم کیفیت را برای مصارف روغن بادام زمینی ، علوفه های دامی به کار می گیرند.

فروشنده اصلی بادام زمینی برشته

یکی دیگر از فعالیت های شرکت زرین بادام فروش عمده بادام زمینی برشته نمکی به آجیل فروشان و شرکت های پخش این محصول برای خرید بادام زمینی است

تولید بادام زمینی توسط کشاورزان در شهریور و مهر توسط کارگران برداشت می شود.
بوته های پر ریشه ای که میوه های غلافدارش لابه لای تار و پود ریشه ها بافته شده و هنوز زحمت بسیاری برای قابل استفاده شدن دارد.

این محصول با کیفیت باید به کارخانه های و کارگاه ها، جهت خشک شدن، پوست گیری برود و برای برشته شدن عملیات خاصی رویش انجام بشود.
برشته شدنی که طعم گس آن را دلنشین و لذت بخش خواهد کرد و آن را روانه بازار فروش عمده بادام زمینی می کند.

شرکت زرین بادام این مسئولیت را پذیرفته که پس از خرید بادام زمینی عمده خام آن را فراوری و بوداده نمکی کند و جهت فروش بادام زمینی به آجیل فروشان تحویل دهد.
آجیل فروشان عمده می توانند برای تهیه این محصول با شرکت وزین زرین بادام همکاری نمایند و از خرید عمده بادام زمینی کاملا راضی باشند.

فروش بادام زمینی سفید شده کره گیری

فروش بادام زمینی کره گیری سفید شده نوع دیگری از کارها و فعالیت های شرکت زرین بادام است.

بادام زمینی پس از این که چون فرزندی از پیله مادر متولد شد پوست صورتی نازکی سطح شفاف و سفید درونش را پوشانده است. این پوست نوعی مزاحم برای شرکت های کره گیری به حساب می آید زیرا مشتری کره بادام زمینی عمده نوع شفاف و خوش طعم این کره را می پسندد.

شرکت زرین بادام محصول اولیه را پس از برشته سازی به کوره های پوست گیری و سفید کاری بادام در کارگاه خود یا کارگاه های همکار در مناطق کشت این محصول می سپارد و پاکیزه ترین نوع بادام زمینی را جهت فروش بادام زمینی عمده سفید شده در اختیار کارخانه جات کره گیری قرار می دهد.

این کار توسط دستگاه های مجهز انجام و محصول آماده به دست خریدار می رسد.

خرید مستقیم بادام زمینی از کشاورزان

خرید عمده بادام زمینی از کشاورزان و کارگاه دارن توسط شرکت زرین بادام هم انجام می گیرد.
این شرکت، جهت تامین سفارشات عمده مشتریان از تولید گنندگان و گارگاه دارن به خرید بادام زمینی مبادرت می کند و برای صادرات بادام زمینی به دست کارخانه جات فراوری این محصول ارزشمند را می رساند.

طبعا شرکت زرین بادام برای این که خوش نامی و مشتری خود را حفظ کند برای انتخاب بهترین و مرغوبترین محصول به سراغ کارگاه دارانی می رود که اصول بهداشت و نگهداری بادام زمینی عمده را رعایت کرده باشند تا خرید و فروش بادام زمینی در شرکت از رونق نیافتد.

ما پس از سنجیدن جوانب کارگاه هایی را برای خرید بادام زمینی و تهیه بار مشتری انتخاب کردیم و این قول را به مشتری های عزیز می دهیم که بادام زمینی با کیفیتی را در اختیارشان قرار داده و رضایت خریدارن محترم را برای خرید عمده بادام فراهم نماییم تا هم در فروش بادام زمینی در داخل و هم برای صادرات بادام زمینی از برند مطلوبی برخوردار باشد.

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

امتیازات خرید بادام زمینی با پوست درجه یک

بادام زمینی حاوی اسید کوماریک می باشد که این ماده مفید موجب کاهش ابتلا به سرطان معده می شود. علاوه بر این مصرف بادام زمینی از بروز سرطان های روده و بیماری های زنان ممانعت به عمل می آورد. بادام زمینی در شادابی و سلامتی پوست و مو موثر است و انتی اکسیدان های فراوانی که دارد از پیری زودرس در چهره پرهیز می کند.

بادام زمینی با پوست می تواند شرایط نگهداری را بهتر از زمانی که بدون پوست است مهیا می سازد. امکان خرابی و فساد در بادام زمینی با پوست کمتر است و ورود رطوبت و فساد به درون معز بادام زمینی کمتر اتفاق می افتد. بادام زمینی های بوداده و نمکی در مقادیر کلان خرید فروش می شود. از بادام زمینی به صورت کره گیری نیز استفاده هایی می شود که رونق بازار خرید فروش بادام زمینی را به دنبال داشته است.

مزیت عجیب خرید بادام زمینی در کمک به توسعه ملی و حمایت کشاورزان است چرا که چنانچه ترغیب باغداران به تولید بادام زمینی صورت گیرد، نه تنها منافع مالی فراوانی دارد بلکه به بهسازی و تقویت خاک نیز کمک می کند تولید بادام زمینی نیتروژن را به خاک باز می گرداند .

به باغدارانی که زمین خود را به کشت پنبه اختصاص داده اند توصیه می شود در کنار کشت پنبه از تولید بادام زمینی نیز غافل نشوند. هم از سود فروش بادام زمینی بهره مند شوند و هم خاک را تقویت سازند.

بادام زمینی کره گیری

قیمت بادام زمینی فله مناسبتر از آجیلهای دیگر

قیمت بادام زمینی فله نسبت به آجیل های دیگر مناسب تر است.

در دنیای آجیل ها انواع و اقسام محصولات با طعم ها اندازه ها و خاصیت های گوناگون وجود دارند.

بادام زمینی یکی از این نعمتها است که متاسفانه مردم ما دیر پی به خواص بی نظیر آن برده اند. امروزه کارشناسان با تحقیق و پژوهش لیست مختلفی از خواص بادام زمینی را در اختیار مردم قرار داده اند که همه را شکفت زده کرده است.

محصول بادام زمینی از غربت خود خارج شده و به دو دلیل مورد توجه قرار گرفته است:

  • کمتر بودن قیمت بادام زمینی نسبت به قیمت بادام درختی آن
  • خواص بی نظیر و فراوان بادام زمینی

خریداران و صادر گنندگان هوشیار این محصول سلیقه مشتری را شناخته و به صورت عمده احتیاج به خریداران بادام زمینی مرغوب را برطرف می کنند.

شرکت زرین بادام برای سلیقه این مشتری ها هم تدابیر زیادی اندیشیده و بهترین نوع محصول با قیمت مناسب را به راحتی در اختیار مشتری قرار می دهد.

تاجران، صادر کنندگان، و خریداران این محصول می توانند برای تامین نیاز خود روی ما حساب کنند و شرکت امین و وزین زرین بادام را برای خرید و فروش بادام زمینی عمده انتخاب کنند تا خریدی مطلوب و شایسته انجام بدهند.

اخرین قیمت بادام زمینی برشته شمال 

بادام زمینی از جمله مغذیجاتی است که طرفداران اختصاصی خود را دارد و بازار پرورنقی برای خرید فروش عمده این محصول فعال است.

مزه متفاوت بادام زمینی ها می تواند به علت کشت و تولید در مناطق مختلف با اب و هوای متفاوت باشد. بادام زمینی خام از پایین ترین قیمت و بادام زمینی هایی که عملیات فراوری به هر شکل و اندازه ای روی آن اجرا شده باشد شامل قیمت های متنوعی می شوند.

برخی از شرکت ها بادام زمینی خام را از تولیدکننده خریداری کرده و خود مزه و طعم های شور یا تند بسته به نیاز بازار بادام زمینی اضافه کرده و به فروش می رسانند . همین عامل به نوبه خود سهمی در تنوع و گستردگی آخرین قیمت بادام زمینی شمال دارد.

پاره ای از عوامل جانبی نیز روی قیمت گذاری بادام زمینی شمال موثر می افتد. برای نمونه اگر بار سفارشی خریدار بادام زمینی به صورت فله ای باشد قیمت پایین تر بادام زمینی را دربرمی گیرد و برای سفارشات بالا که با بسته بندی های تخصصی روانه بازار مصرف می شوند قیمت های بیشتری تعیین می کنند. افزودنی ها نیز سهمی در افزایش قیمت بادام زمینی شمال دارند.

فروش بادام زمینی شرکت زرین 09120774128

افزایش صادرات بادام کره گیری به انکارا

غالبا ترکیه و شهر انکارا را به عنوان رقیب و شریک تجاری خوبی برای ایران می شناسند.

بزرگترین تولیدکنندگان بادام الزاما قوی ترین صادرکنندگان بادام نیستند بلکه صادرات بادام یک فرصت تجاری پر سود است که نیاز به زیرساخت ها و پیش بینی های اساسی دارد.

امریکا و اسپانیا برترین و عمده ترین تولیدکننده بادام به شمار می روند اما از لحاظ کیفیت و طعم و مزه تولیدات بادام ایرانی حرف بیشتری برای گفتن دارد منتها هنوز در ایران رواج برخی سیستم های معیوب در صادرات بادام کره گیری مانع بزرگی برای توسعه اقتصادی و ارزاوری بادام زمینی می شود.

بادام کره گیری که در استانه تولید می شود می تواند با کمک صنایع تبدیلی از خام فروشی خارج شده و سود مالی ارزی بیشتری برای بخش کشاورزی ایرانی مهیا کند.

اما ایران در صادرات بادام زمینی کره گیری نقش خام فروش را دارد به طوری که رابطه تجاری با انکارا در این قالب نیز خلاصه می شود. پذیرش قوانین گمرکی اتحادیه اروپا از سوی ترکیه بستری ایجاد کرد که انکارا خریدار عمده تولیدات کشاورزی و یا حتی دامی ایران باشد. بر همین اساس با برنامه ریزی و رایزنی هایی که از طریق برخی از شرکت های تجاری در بخش خرید فروش عمده و صادرات بادام صورت می گیرد می توان به افزایش صادرات بادام کره گیری مرغوب به انکارا گام های موثری برداشت.

 آخرین قیمت روزانه پسته صادراتی ایرانی

ایران را بزرگترین تولیدکننده پسته در دنیا می باشد که سهم عظیمی از تولیدات پسته را به کشورهای خریدار پسته صادر می کند. پسته ایرانی دارای چهار رقم و گونه برجسته است که با نام های اکبری ، کله قوچی و احمد آقایی و فندقی در بین بازاریان و خریداران معروف است. اتکای ایران به صادرات غیرنفتی در محصولاتی مانند پسته می تواند بستر مناسبی برای توسعه اقتصادی و شکوفایی و توسعه ملی گردد.

 امریکا و ترکیه اصلی ترین خریداران و واردکننده پسته به کشور خودشان هستند. میزان ارزآوری حاصل از معاملات پسته بسیار چشمگیر و قابل توجه می باشد. اما همین خریداران بزرگ در سال های اخیر توانسته اند ورق صادرات پسته را به نفع خود برگردانند به طوری که با جذب سرمایه گذاری در زمینه پسته ایرانی و توسعه باغات پسته در کالیفرنیا و البته نفوذ ایرانیان مقیم آمریکا، رقابت بین ایران و امریکا شدت گرفته و سعی در کم کردن فاصله تولید پسته خود با ایران را دارد.

همچنین در ترکیه نیز این اوضاع قابل پیش بینی است اما با سرعت و شتاب بسیار کم چرا که تولید پسته در این کشور ناچیز می باشد. برای این منظور که صادرات پسته با موفقیت و سود کلانی صورت گیرد لازم است که با خواسته ها و نیاز کشور مقصد آگاهی و اطلاع داشته باشیم. اروپاییان به دلیل اینکه مشتری عمده و اصلی پسته ایرانی هستند در صادرات بیشترین دقت و ملاحظه را اعمال می دارند.

گمرک کشور مبدا و مقصد نیز نظارت های لازم را برای صادرات پسته اعمال می دارند. در آلمان به دلیل قوانین سلامتی بر روی مقادیر افلاتوکسین در مواد خوراکی حساسیت فوق العاده ای دارند از این روز برای ورود به بازارهای صادرات پسته در آلمان باید دقت کرد که پسته هایی با کمترین مقدار سم به این کشور صادر شود.

عبور از مسیر پرپیچ و خم صادرات پسته ایرانی نیاز به راهنمایی و مشاوره افراد خبره دارد که در شرکت زرین مغز هم اخرین قیمت پسته صادراتی ایرانی اطلاع رسانی می شود و هم در تسهیل امر صادرات می توانند یاریگر تجار باشند.

(مرکز تولید ،فروش و صادارات بادام زمینی ایرانی )

شرکت زرین مغز

*جهت خرید ، فروش و صادرات این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید*:
شرکت زرین
مدیرفروش: 09120998358
تلفن شرکت: 02128427476
فکس: 02128427476
آدرس اینستاگرام: @zarinbadam
آدرس سایت: www.zarinmaghz.com
ایمیل: zarincomp@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید فروش عمده بادام مامایی

قیمت پسته اکبری امروز در بازار صادرات

مقاله ای که اکنون در حال مطالعه آن هستید، قرار است به موضوع استعلام قیمت …

قیمت مغز بادام مامایی تازه

تولیدی اصلی و فروش بادام مامایی سامان در اصفهان

مقاله پیش رو در مورد مساله  فروش عمده بادام مامایی سامان می باشد. نقش بادام مامایی …

قیمت مغز پسته لپه

قیمت مغز پسته لپه یکی از پارامترهای مهم در خرید آن است. از دیگر موارد …

خرید پسته فندقی خام

خرید پسته فندقی خام

خرید پسته فندقی خام نسبت به سایر پسته ها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه …

تماس بگیرید
error: محتوا محافظت شده!!!
اینستاگرام واتساپ ایمیل